נעים מאוד

נאור שובל, כבר עשור שאני מוביל ארגונים להצלחה דיגיטלית החל מבניית תכנית שיווקית ועד ניהול השיווק בארץ ובזירה הבינלאומית. 

ניהלתי והסמכתי עשרות עובדים, חלקם באו אליי ללא ניסיון וצמחו אצלי בחברה וכיום מלמדים במכללות הדיגיטל המובילות בישראל. 

הייתי שותף של החברה הגדולה בארץ לבניית אתרים בה בניתי מחלקת שיווק מתקדמת למותגים המובילים בארץ.

יצא לי להתעסק בכל הקשת המקצועית עם קמפיינים המשולבים במספר ערוצים החל מסטארטאפים ועד קמפיינים פוליטיים, פיתוח עירוני ועוד.

השירותים שאני מציע

ייעוץ וליווי לחברות

ייעוץ וליווי עסקים, סטארטאפים חברות ובכירים. אני אעזור לכם לשפר ולהקים מערך שיווק דיגיטלי, לבנות תהליכים ארגוניים, להתאים כלים הטכנולוגיים מחקרי שוק, בניית תכניות עסקיות, ליווי טכנולוגי ועוד.

שיווק דיגיטלי

דרך אחת מהחברות בהן אני מעורב או באופן ישיר מולי. אתם מוזמנים לספר לי על הפרויקט. נוכל להפעיל ערוצי שיווק, לבנות כלים טכנולוגיים, קמפיינים עם המון קריאייטיב, שיווק בגוגל, פרסום בפייסבוק ושאר הירקות.

בניית חנויות וירטואליות

Vivamus elementum massa neque, sed fringilla mi malesuada aliquet. Vivamus pharetra ultricies.

הסיפור שלי

אני זוכר את חלום הילדות שלי. רציתי להיות פיזיקאי. מאז ומתמיד רציתי להבין איך דברים עובדים ואיך אנשים חושבים. מיד לאחר הצבא נמשכתי אל תחום היזמות והשיווק הדיגיטלי הכוללים נושאים כמו בניית אתרים, עסקים, פרסום ואינטרנט. התמזל מזלי כחייל משוחרר לעבוד עם חברות גדולות במשק בנוסף לעבודה בשיתוף פעולה עם משרדי שיווק וטכנולוגיה שונים.
במקביל פתחתי עסק לייבוא ושיווק של סיגריות אלקטרוניות. צללתי ישר לעולם העסקים וה- Commerce בקפיצת ראש ומאז הספקתי לעבור וללמוד הרבה. כיום ומאז 2013 אני מנהל את חברת השיווק הדיגיטלי שהקמתי בשם Reach Creative אשר טיפלה במאות לקוחות. הייתי שותף ב – 2 חברות לבניית אתרים שסיפקו שירותים לחברות הגדולות במשק ובמקביל ניהלתי את השיווק עבור מס' חברות גדולות ותאגידים בתקציבי ענק.
כשהתחלתי, התאמצתי מאוד ללמוד את התחום, עבדתי מול חברת קידום האתרים הראשונה בארץ, עבדתי אפילו בשביל מקדם אתרים מסויים בחינם ושילמתי המון לחבר'ה שנראו לי מקצונים כדי ללמוד את כל מה שאני יכול.
עבדתי מאוד קשה בכדי להבין ולפתח שיטות ייחודיות בשיווק דיגיטלי והייתי רוצה לחלוק את הידע הזה עם הקהילה. הניסיון שלי לימד אותי שמנהלי שיווק, בעלי עקים וסטארטאפים רבים זקוקים להכוונה אסטרטגית. בבלוג הזה אני אנסה ללמד אתכם לחשוב כמו מנהלי שיווק דיגיטלי מובילים בסביבה תחרותית.
אני מזמין אתכם לקרוא בבלוג, ללמוד, להשתתף ולהנות. אם יש לכם פרויקט מעניין שאתם רוצים לספר לי עליו צרו קשר.

מומחה לשיווק

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

10 שנות ניסיון

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

מפתח ומאפיין

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

רוצים לדבר?

054-8128881