נאור שובל

נעים מאוד

זהו הסיפור שלי

אני זוכר את חלום הילדות שלי. רציתי להיות פיזיקאי. מאז ומתמיד רציתי להבין איך דברים עובדים ואיך אנשים חושבים. מיד לאחר הצבא נמשכתי אל תחום היזמות והשיווק הדיגיטלי הכוללים נושאים כמו בניית אתרים, עסקים, פרסום ואינטרנט. התמזל מזלי כחייל משוחרר לעבוד עם חברות גדולות במשק בנוסף לעבודה בשיתוף פעולה עם משרדי שיווק וטכנולוגיה שונים.

במקביל פתחתי עסק לייבוא ושיווק של סיגריות אלקטרוניות. צללתי ישר לעולם העסקים וה- Commerce בקפיצת ראש ומאז הספקתי לעבור וללמוד הרבה. כיום  ומאז 2013 אני מנהל את חברת השיווק הדיגיטלי שהקמתי בשם Reach Creative אשר טיפלה במאות לקוחות. הייתי שותף ב – 2 חברות לבניית אתרים שסיפקו שירותים לחברות הגדולות במשק ובמקביל ניהלתי את השיווק עבור מס' חברות גדולות ותאגידים בתקציבי ענק.

כשהתחלתי, התאמצתי מאוד ללמוד את התחום, עבדתי מול חברת קידום האתרים הראשונה בארץ, עבדתי אפילו בשביל מקדם אתרים מסויים בחינם ושילמתי המון לחבר'ה שנראו לי מקצונים כדי ללמוד את כל מה שאני יכול.

עבדתי מאוד קשה בכדי להבין ולפתח שיטות ייחודיות בשיווק דיגיטלי והייתי רוצה לחלוק את הידע הזה עם הקהילה. הניסיון שלי לימד אותי שמנהלי שיווק, בעלי עקים וסטארטאפים רבים זקוקים להכוונה אסטרטגית. בבלוג הזה אני אנסה ללמד אתכם לחשוב כמו מנהלי שיווק דיגיטלי מובילים בסביבה תחרותית.

אני מזמין אתכם לקרוא בבלוג, ללמוד, להשתתף ולהנות. אם יש לכם פרויקט מעניין שאתם רוצים לספר לי עליו צרו קשר.

השירותים שאני מציע

שיווק מתקדם

דרך הסוכנות לשיווק ריץ' קריאייטיב, אחת מהחברות בהן אני מעורב או באופן ישיר מולי, אתם מוזמנים לספר לי על הפרויקט שבו אתם זקוקים לשיווק דיגיטלי מתקדם. נוכל להפעיל עבורכם ערוצי שיווק, לבנות כלים טכנולוגיים, קמפיינים עם המון קריאייטיב, שיווק בגוגל, פרסום בפייסבוק ושאר הירקות. ספרו לי על הפרויקט שלכם ואבדוק כיצד נוכל לעזור.

ייעוץ וליווי

ייעוץ וליווי עסקים, סטארטאפים חברות ובכירים. אני אעזור לכם לשפר ולהקים מערך שיווק דיגיטלי, לבנות תהליכים ארגוניים, להתאים כלים הטכנולוגיים מחקרי שוק, בניית תכניות עסקיות, ליווי טכנולוגי ועוד.

בניית חנויות וירטואליות ומערכות סחר

פיתוח ועיצוב אתרים

הישארו איתי בקשר

הישארו איתי בקשר

וקבלו את המידע הרלוונטי ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי.

המייל שלכם התקבל בהצלחה! מחכה להיות אתכם בקשר!